قوانین سایت ایران توری

استفاده از وب سایت ایران توری به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

محتویات و تصاویر این سایت براى استفاده شخصى و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است و مالكیت معنوی اطلاعات موجود متعلق به وب سایت ایران توری بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذكر منبع بلامانع است و اگر مایلید از اطلاعات موجود در سایت جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید باید از طریق پست الکترونیکی info@irantori.com درخواست خود را ارسال نموده و اجازه نامه كتبی اخذ نمایید.

وب سایت ایران توری برای افزایش آگاهی و بالا بردن سطح دانش بازدیدکنندگان اقدام به انتشار ویدئو از دستگاههای توری بافی و مقالات موجود در این زمینه می پردازد. لذا استفاده از این فیلم ها و مقالات و دانستنی ها در وب سایت شخصی خود با ذکر منبع و لینک دادن به سایت www.irantori.com بلامانع می باشد.

تمام ابزاری که در وب سایت اینترنتی ایران توری با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و كاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با کسب اطلاعات در زمینه توری بافی باشد و در صورت داشتن نظر، انتقاد و یا پیشنهاد می تواند از صفحه تماس با ما متن خود را با درج اطلاعات تکمیلی برای ما ارسال نماید.

وب سایت اینترنتی ایران توری درصورت دریافت اطلاعات کاربران در موارد معدود، حریم شخصی آن ها را حفظ می کند و تمام تلاش خود را خواهد کرد تا زیرساخت لازم را برای برقراری امنیت بیشتر وب سایت فراهم آورد به صورتی که بتواند فضای امنی را برای شما کاربران عزیز به ارمغان آورد